Jaki vaporizer do tytoniu?

Prostujemy tutaj jeśli temat nie jest związany z jednym konkretnym modelem vapo.
Geniopl
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:07

Re: Jaki vaporizer do tytoniu?

Post autor: Geniopl »

Witam. Od maja posiadam flowermate v5 nano głównie do waporyzacji tytoniu. Tytoń 13.99 cameli który starcza mi na 4dni (wcześniej używałem iqos 2.4 i wypalalem paczke heetsow dziennie) przed iqos palilem zwykle papierosy około 20 dziennie. Po 2 miesiącach rzuciłem papierosy całkowicie. I wiem z autopsji że nie jest mitem to iż waporyzatory pomagają rzucić palenie bądź zaspokoić chęć zapalenia. Nigdy w życiu nie zdecydował bym się na zakup iqosa ponieważ działa na tej samej zasadzie co np flowermate w tym że jak iqos się zepsuje musisz kupić nowego a flowermate posiada wymienna baterie taak samo cena samego palenia heetsy to 15zl na jeden dzień tytoń to około 3.50zl dziennie. Temperatura max we flowermate to 230stopni ja do tytoniu używam 202stopnie więc też mitem jest odparowywanie nikotyny w 260stopniach. Jedno nabicie to średnio jeden papieros (wykruszalem z papierosa bezpośrednio do flowermate i tak sprawdziłem). Polecam każdemu palaczowi na przestawienie się na waporyzacje nikotyny. Kaszel palacza zniknął już po miesiącu. Niechęć i smród od osób palących jest porostu nie do wytrzymania a byłem nalogowym płaczem 10lat. Pozdrawiam
elaphe
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2019, 21:46

Re: Jaki vaporizer do tytoniu?

Post autor: elaphe »

Też dodam swoje trzy grosze. Nie paliłem dużo, ale dzień bez dymka czy dwóch się nie udawał. Wieczorem paliłem fajkę, ale często brakowało mi czasu na sesję i zapach nietolerowany w domu. Kupiłem większą wersję flowermate 5.0 pro z regulowaną temperaturą. Jako szybki dymek w pracy smakuje mi golden virginia w temperaturze 190st. Próbowałem tytoń z papierosów - działa ale jest obrzydliwy. Zamiast fajki waporyzacja tytoniu fajkowego...ale uwaga, jest mocniejszy i dla smaku wolę tradycyjnie tylko pykać dla smaku. Dla mnie, okazjonalnego palacza dla smaku rewelacja. Brak możliwości waporyzacji tytoniu to mit.
Pozdrawiam i udanych eksperymentów.
Allchemik
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 13:34

Re: Jaki vaporizer do tytoniu?

Post autor: Allchemik »

Dziękuję za pomocne wpisy. Nabyłem waporyzer i jestem bardzo zadowolony. Ze swojej strony dodam tylko, że bardzo polecam tytonie Mać Barem i ich olejki do zakraplania tytoniu. W szczególności #15
I jeszcze mam pytanie. Czym czyścić urządzenie w środku?
Karol2020
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:24

Re: Jaki vaporizer do tytoniu?

Post autor: Karol2020 »

Generalnie ciężko jest to wyczuć, ja też z tym miałem problemy na początku i nie da się inaczej niż metodą prób i błędów.
ley1
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, 12:06

Re: Jaki vaporizer do tytoniu?

Post autor: ley1 »

cześć
uzywam waporyzatora flowermate v5 pro do tytoniu z max temperaturą czyli 230 stopni. smak super, bateria działa cały dzień, dobra chmura
juz kilka razy mialem problem
po włączeniu wapka grzeje do okolo 30 stopni i przestaje grzać , po paru sekundach wyskakuje migający komunikat NO NTC , po chwili wyłącza się
w internecie znalazłem tylko jedną wzmiankę że może to dotyczyć grzałki

czy ktoś spotkał się z tym problemem ?
jak go naprawić?
co może być przyczyną i jak uniknąć na przyszłość?
Wooki
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2021, 11:33

Re: Jaki vaporizer do tytoniu?

Post autor: Wooki »

Witam
Czy Vapcap M 2021 Waporyzator manualny nada się do palenia Tytoniu? Czy komora nie będzie za mała? Czy podgrzewając tytoń palnikiem smak nie będzie zły?
ODPOWIEDZ