Xmax Ace

Tu wrzucamy pytania i opinie dotyczące konkretnych modeli wyposażonych w baterie. Prosimy o tworzenie tylko jednego tematu na konkretny model.
Jardel
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 12:13

Xmax Ace

Post autor: Jardel »

Cześć,
Zakupiłem swój pierwszy waporyzator.
X-max Ace - niby połączenie Foga ze Starry-m.

Na razie testuje na różnych temperaturach.
Mam kilka pytań:
może ktoś ma sprawdzone CBD- marka, nazwa - co będzie do niego najlepsze i najwydajniejsze?
Jak wsypywać susz? Do pełna czy wg uznania oraz czy mocno mielić i czy ubijać??
Pewnie każdy waporyzator ma swoje upodobania wiec może ktoś się wypowie i pomoże początkującemu.

Najważniejsze z pytań pozostawię na koniec.
Waporyzator wydaje dziwne dźwięki ale słychać jakby elektronika pracowała lub coś jest zepsutego. Jest takie pikanie... Na początku myślałem ze jest to co sekundę jednak to nie jest zsynchronizowane z licznikiem... tego dźwięku nie ma gdy urządzenie się nagrzewa, po uzyskaniu zadanej temperatury zaczyna wydobywać się cichy dźwięk??
Czy to normalne?? Znajomy w Fenixie nie ma takich objawów.
macias
Posty: 36
Rejestracja: 29 sty 2015, 12:46

Re: Xmax Ace

Post autor: macias »

Hej kolego,
jeśli chodzi o susz to fajny jest ocean breeze, warto wypróbować Susz CBD.
Nie używałem ACE, ale to kondukcyjny vapek, ogólnie zasada jest żeby dobrze zmielić i nie ubijać w komorze, raczej luźno nabić. Odnośnie dźwięków, ogólnie vaporizery w czasie stabilizowania temperatury na przemian włączają grzanie i wyłączają, żeby utrzymać temperaturę w komorze, elektronika może jakieś minimalnie słyszalne dźwięki wydawać, jeśli temperatura jest stabilizowana poprawnie i niema innych niepokojących objawów to raczej nie jest to defekt urządzenia.
ODPOWIEDZ