Odin

Nowości ze świata vaporizerów
VapoManiak.pl
Posty:3
Rejestracja:08 lis 2016, 14:02
Odin

Post autor: VapoManiak.pl » 08 lis 2016, 14:42

Odin to nowy vaporizer firmy TopBond - to nowa firma na rynku, a Odin to ich pierwsze urządzenie, premiera miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu.

Odin jest waporyzatorem hybrydowym (kondukcyjno-konwekcyjnym, z przewagą konwekcji), posiada szklany ustnik, co zawsze daje lepszy smak niż ustniki plastikowe czy silikonowe. Posiada także ceramiczną komorę grzewczą, co również wpływa korzystnie na smak pary. Warto dodać, że ścieżka przez którą przebiega para jest całkowicie odizolowana od elektroniki, dzięki czemu można mieć pewność, że nie para nie będzie zawierać w sobie niepożądanych substancji. Urządzenie jest zresztą wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, odpornych na działanie wysokich temperatur.

Temperatura jest regulowana elektronicznie z dokładnością do jednego stopnia, co również jest zaletą (maksymalna temperatura to 230 stopni), sprzęt nagrzewa się całkiem szybko - nie mierzyłem, ile dokładnie, ale było to mniej więcej 1,5 minuty.

Odin póki co nie jest jeszcze dostępny w Polsce, ale myślę, że sprowadzenie go do Polski to fajny pomysł dla właścicieli sklepów z waporyzatorami ;-)
Odin jest niedrogi (w zagranicznych sklepach kosztuje 129 euro), generowana przez niego para jest bardzo przyzwoitej jakości. Miałem okazję niedawno przetestować go w Holandii i byłem bardzo zadowolony zarówno z jakości pary i efektów inhalacji. A w tym względzie jestem bardzo wymagający.

Obrazek

Pozdrawiam,
VapoManiak
VapoManiak,
wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i niezależny recenzent vaporizerów,
właściciel strony VapoManiak.pl

ODPOWIEDZ