Jaki waporyzator do 500 600zł ?

Prostujemy tutaj jeśli temat nie jest związany z jednym konkretnym modelem vapo.
jar0
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2018, 9:12

Jaki waporyzator do 500 600zł ?

Post autor: jar0 »

Witam
Chciałem kupić pierwszy ale porządny waporyzator do suszu. Mój budżet to max 600zł. Nie znam się za bardzo na firmach i proszę o poradę na jakie modele warto zwrócić uwagę. Oczywiście waporyzator przenośny. Zależy mi na tym żeby miał pojemną baterię albo wymienną jeśli się da. Jaki będzie najlepszy wybór w tej cenie? Pozdrawiam.
vapuj.pl
Posty: 88
Rejestracja: 29 sty 2015, 13:03

Re: Jaki waporyzator do 500 600zł ?

Post autor: vapuj.pl »

Witaj
W tej kwocie można kupić już naprawdę solidny i dobry sprzęt.
Tu masz waporyzatory w przedziale 400-600zł, gdyż jak piszesz Twoje max to 600zł.
https://vapuj.pl/vaporizery-waporyzator ... ce=3%2C200

Modele z wymienną baterią godne polecenia:
X-Max Starry V2
Focusvape Premium Pro S (z filtrem wodnym)
XVAPE Fog
Flowermate V5 Nano

Natomiast modele z pojemną ale z niewymienną baterią które byśmy mogli Ci polecić:
Grizzly Guru
Boundless CFX
Flowermate V5 Pro

Zobacz na parametry, wygląd, poczytaj opisy i na pewno nie jeden z nich wpadnie Ci w oko, wtedy możemy wybrać coś razem.
Pozdrawiamy
VAPUJ.PL
jar0
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2018, 9:12

Re: Jaki waporyzator do 500 600zł ?

Post autor: jar0 »

Chyba wolałbym jednak z tym wymiennym akumulatorkiem 18650 bo mam kilka takich i będzie to wygodne rozwiązanie. Gdy się wyładuje nie będę musiał czekać i ładować naładuje tylko wsadzę kolejny akumulatorek. Który z tych wymienionych będzie najlepszy?
vapuj.pl
Posty: 88
Rejestracja: 29 sty 2015, 13:03

Re: Jaki waporyzator do 500 600zł ?

Post autor: vapuj.pl »

W zasadzie to każdy z nich się sprawdzi. Flowermate Nano to nowość, jest namniejszy z nich wszystkich. Focusvape natomiast posiada w zestawie bubblera (jest też wersja bez niego) i wygląda bardziej jak e-papieros. Starry V2 i Fog są z wyglądu podobne. Z tym że Starry V2 to waporyzator z wyświetlaczem OLED i pełnym zakresem ustawiania temperatur. W Fog mamy natomiast kilka zaprogramowanych ustawień i system ogrzewania konwekcyjny (czyli powietrze ogrzewa susz, pozostałe modele to waporyzatory kondukcyjne - ogrzewana jest komora).
Ostatnio zmieniony 25 lip 2018, 12:39 przez vapuj.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
jar0
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2018, 9:12

Re: Jaki waporyzator do 500 600zł ?

Post autor: jar0 »

Dzięki. Wezmę chyba XVAPE Fog.
drezet99
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2018, 11:05

Re: Jaki waporyzator do 500 600zł ?

Post autor: drezet99 »

A ja się zastanawiam między Fog, Starry a tym nowym Flowermate V5 Nano. Wcześniej miałem Titana, ale już bateria słabo trzyma i chcę coś lepszego. Który z nich?
vapuj.pl
Posty: 88
Rejestracja: 29 sty 2015, 13:03

Re: Jaki waporyzator do 500 600zł ?

Post autor: vapuj.pl »

Wszystkie mają wymienne akumulatorki, jest to wspólna ich cecha. FOG jest waporyzatorem konwekcyjnym z możliwością wyboru kilku ustawień temperatur. Natomiast Starry i V5 Nano posiadają ekrany OLED i pełny zakres zmiany temperatury co 1 stopień i są to urządzenia kondukcyjne. W zasadzie, który z nich nie wybierzesz to powinieneś być zadowolony bo to o niebo lepsze modele niż Titan :) Różnicę na pewno odczujesz. My podpowiemy: może "zaryzykuj" i weź konwekcyjnego Foga? Decyzja należy do Ciebie :)
drezet99
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2018, 11:05

Re: Jaki waporyzator do 500 600zł ?

Post autor: drezet99 »

Może faktycznie spróbować konwekcji. Czytałem o tym trochę. Chociaż z drugiej strony wolałbym waporyzator z pełnymi ustawieniami temperatury i wyświetlaczem. Z tej trójki najładniejszy Flowermate V5 Nano. A czy jest w podobnej cenie jakiś inny konwekcyjny vaporizer z wyświetlaczem? Tak żeby można było ustawiać dowolną temperaturę?
drezet99
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2018, 11:05

Re: Jaki waporyzator do 500 600zł ?

Post autor: drezet99 »

Hej. Dopiero w tym tygodniu zdecydowałem się w końcu na zakup vaporizera (wcześniej były inne wydatki).
Mam dylemat czy wziąć Boundless CFX, który widzę sporo staniał i jest teraz w naprawdę fajnej cenie, czy może coś z wymienną baterią w podobnym budżecie? Chciałbym mieć pełną kontrolę temperatury i używać vaporizera często poza domem więc wymienny akumulator jest tutaj chyba musem?
Moje typy w podobnej kwocie:
https://vapuj.pl/flowermate-v5-nano-vaporizer.html
https://vapuj.pl/focusvape-pro-s-vaporizer.html
https://vapuj.pl/starry.html
Który sprawdzi się głównie do suszu?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ