Jaki przenosny vapo PAX 2 vs G Pen Elite

Prostujemy tutaj jeśli temat nie jest związany z jednym konkretnym modelem vapo.
martin
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2017, 22:09

Jaki przenosny vapo PAX 2 vs G Pen Elite

Post autor: martin »

Witam potrzebuje zakupić jakiś przenośny vapo. Nie znam się za bardzo na tym. Zależy mi głównie na tym żeby był prosty w obsłudze. Służyć ma głównie do palenia suszu, nie używam wosku czy olejków. Głównie chodzi o to aby był dyskretny coś w rodzaju e-papierosa. Ma służyć jako zamiennik do wyjścia w teren :) Oglądałem wiele recenzji i dużo czytałem o tych dwóch modelach. PAX 2 jest droższy od G Pen Elite ale czy opłaca sie dokładać tyle kasy czy może do moich rekreacyjnych potrzeb wystarczy G Pen? Jak z obsługą obu i jakie są różnice jeśli moglibyście mi napisać. Z góry dziękuje za odpowiedź.
macias
Posty: 36
Rejestracja: 29 sty 2015, 12:46

Re: Jaki przenosny vapo PAX 2 vs G Pen Elite

Post autor: macias »

Hej,
oba to bardzo kompaktowe modele i dla przeciętnej osoby będą na pewno kojarzyły się z e-papierosem. G Pen na plus ma to że ma ceramiczną komorę. Ploom produkujący PAX to moim zdaniem lepsza marka i dają 10 lat gwarancji, jest szansa że ceny lekko spadną bo wypuścili PAX 3. Co istotne, to są popularne modele i na rynku jest sporo podróbek które można kupić taniej, uważaj na nie.
ODPOWIEDZ