Cannabis Leczy: BŁAGAM WAS w imieniu chorych dzieci : PRZEKAZUJCIE DALEJ

Sprawy związane z leczniczym wykorzystaniem marihuany.
master420
Posty: 225
Rejestracja: 24 cze 2015, 9:35

Cannabis Leczy: BŁAGAM WAS w imieniu chorych dzieci : PRZEKAZUJCIE DALEJ

Post autor: master420 »

http://faktykonopne.pl/cannabis-leczy-b ... cie-dalej/

BŁAGAM WAS w imieniu chorych dzieci : PRZEKAZUJCIE DALEJ !!!!!!!!

To co stało się w Warszawie na konferencji Cannabis Leczy to był KOSZMAR !
Kpina z obywateli, kpina z chorych, a szczególnie z chorych dzieci !!!!

Pominę to, że minister Winnicki pokazał, że NATYCHMIAST powinien przestać być ministrem !!!! co jeszcze opiszę (podobno, o zgrozo ! jest lekarzem) , ale…

KLUCZOWĄ postacią na tej konferencji miał być dr Bachański, który jako PIERWSZY i JEDYNY w Polsce leczy dzieci z padaczką preparatami z konopi indyjskich. Tylko on mógł odpowiedzieć na pytania dotyczące skutków terapeutycznych, szczegółów dotyczących tych zagadnień itd… Właśnie między innymi po to ta konferencja była zorganizowana, po to przybyli tam politycy, po to przybyli tam inni lekarze. Chodziło o to, żeby jako jedyny w Polsce fachowiec, praktyk, pokazał jak można pomóc niezwykle cierpiącemu dziecku. I co ?

Okazało się, że dyrekcja Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie Pan Doktor Bachański jest zatrudniony NIE WYRAZIŁA ZGODY NA JEGO UCZESTNICTWO W TEJ KONFERENCJI !!!!!!

Dla mnie jest to wyjątkowo podłe i nieludzkie działanie przeciw interesowi pacjenta, w tym przypadku DZIECKA ! Moim zdaniem NIC tego nie może tłumaczyć. NIC !!!!

Pani Dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka, dr hab. n. med. Małgorzata Syczewska,
powinna wydać wręcz polecenie służbowe, żeby dr Bachański na tej konferencji wystąpił !!!

Po czyjej stronie pani urzędnik Syczewska stoi? Na pewno nie po stronie chorych dzieci. Dla mnie, ta kobieta już nie jest lekarzem… a dla Was? Jej email to :

dyrektor@ipczd.pl

Pamiętajcie.. tylko i wyłącznie DZIAŁANIE jak największej ilości ludzi może coś zmienić. Wyrażajmy swoje zdanie, bo mamy do tego prawo, a ja uważam, że szczególnie w obronie chorega dziecka mamy obowiązek !

Nie wiem, komu ta pani urzędnik podlega, ale wiem, że jest to jurysdykcja Ministerstwa Zdrowia . Podobno nowy Minister Zdrowia prof. Marian Zembala powiedział, że jego priorytetem jest zdrowie dziecka. Jeśli tak, to niech już tego nie mówi tylko niech POKAŻE , że coś w tym względzie ROBI !!!!! Jeśli NATYCHMIAST nic nie zrobi, to będziemy za parę miesięcy widzieć co my zrobimy z nim.

Przekazujcie ten list dalej… politykom też, znanym Wam ludziom mediów, znajomym itd… To koniecznie trzeba NAGŁOŚNIĆ !!!

Nie siedźmy i narzekajmy… to jest niekonstruktywne. Róbcie coś przynajmniej PISZCIE na w/w adresy. W jedności siła !!!!” dr Jerzy Zięba

kancelaria@mz.gov.pl

Poradzono mi, żeby też wysyłać do Pani Premier :

sprm@kprm.gov.pl

oraz Departamentu Spraw Obywatelskich

kontakt@kprm.gov.pl

i przewodniczącego Komisji Zdrowia w Sejmie :

Tomasz.Latos@sejm.pl.

Bardzo dziękuję za przesłane kopie emaili, które już wysłaliście !!
Nie musicie mi tych kopii wysyłać, po prostu WYSYŁAJCIE i nakłaniajcie wszystkich swoich znajomych do wysyłania.

Oryginalne źródło tekstu: www.fb.com/ukryteterapie
ODPOWIEDZ